Home

месечно път описателен държавно отборно първенство тенис на маса жени първи кръг подпали огън бездомен възпитател

Стоян Поппетров: Обичам тениса на маса, защото е интелигентна игра -  Chernomore
Стоян Поппетров: Обичам тениса на маса, защото е интелигентна игра - Chernomore

Комфорт“-Варна без загуба на Държавното първенство - Спорт

Актуално | АРЕНА АСАРЕЛ

Клуб по тенис на маса Габрово | Facebook

Висшата лига по тенис на маса стартира в „Арена Асарел“ | Вестник "Време  2001" - Панагюрище - новини от региона на Средногорието
Висшата лига по тенис на маса стартира в „Арена Асарел“ | Вестник "Време 2001" - Панагюрище - новини от региона на Средногорието

Ясни са победителите от първия ден на открития турнир по тенис на маса -  Kardjali.bgvesti.NET
Ясни са победителите от първия ден на открития турнир по тенис на маса - Kardjali.bgvesti.NET

Висшата лига по тенис на маса стартира в „Арена Асарел" - Спорт - Dsport.bg

Най-добрите отбори по тенис на маса се събират в Албена | Dobrich News  Добрич новини
Най-добрите отбори по тенис на маса се събират в Албена | Dobrich News Добрич новини

Враца домакин на първи кръг от Държавно първенство по тенис на маса - Враца  - DarikNews.bg
Враца домакин на първи кръг от Държавно първенство по тенис на маса - Враца - DarikNews.bg

За гордост! Смолянският отбор по тенис на маса с бронз от Държавното  първенство - Kardjali.bgvesti.NET
За гордост! Смолянският отбор по тенис на маса с бронз от Държавното първенство - Kardjali.bgvesti.NET

Осем тенисисти от топ 10 на света идват на турнира в Панагюрище - Още спорт  - Други спортове - Gong.bg
Осем тенисисти от топ 10 на света идват на турнира в Панагюрище - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Държавно отборно и индивидуално първенство по тенис на маса | Тенис на маса  | Спортен Календар 2023
Държавно отборно и индивидуално първенство по тенис на маса | Тенис на маса | Спортен Календар 2023

Начало - Първият български сайт за тенис на маса

МИНАЛИ СЪБИТИЯ | АРЕНА АСАРЕЛ

Завръщане на една от най-класическите марки в света за тенис на маса,  BANDA®, сега
Завръщане на една от най-класическите марки в света за тенис на маса, BANDA®, сега

Панагюрище ще е домакин на първия кръг от държавното отборно първенство  Efbet Висша лига за мъже и жени - OshtePan
Панагюрище ще е домакин на първия кръг от държавното отборно първенство Efbet Висша лига за мъже и жени - OshtePan

Световният шампион победи олимпийския във финала на тенис на маса -  Topsport.bg