Правило № 11: Засада – Спортният сайт на Пазарджик

Андерлехт - Лудогорец 1:0, Спас Делев се появи в игра - Topsport.bg

Локо Сф тества нови при солидна победа - БГ Футбол - В група - Gong.bg

Престъпно съдийство лиши “Етър” от точка срещу “Чавдар” | Велико Търново  Спорт
Престъпно съдийство лиши “Етър” от точка срещу “Чавдар” | Велико Търново Спорт

Бенфика изхвърли Ювентус от ШЛ след драма със 7 гола в Лисабон – Тема Спорт

С два гола на Лора Петрова великотърновки пречупиха старозагорки | Вестник  Борба - областен всекидневник, Велико Търново
С два гола на Лора Петрова великотърновки пречупиха старозагорки | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Засада - Правилата на футбола

Гол с последния удар спаси пловдивския "Ботев" от ново поражение |  Корнер.dir.bg
Гол с последния удар спаси пловдивския "Ботев" от ново поражение | Корнер.dir.bg

Студентите“ пропиляха шансовете си в Дряново и записаха загуба | Вестник  Борба - областен всекидневник, Велико Търново
Студентите“ пропиляха шансовете си в Дряново и записаха загуба | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

ФИФА промени правилото за засада във футбола - Новини СЕГА

Андерлехт - Лудогорец 2:1 (3:0 след дузпи, развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
Андерлехт - Лудогорец 2:1 (3:0 след дузпи, развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Верея - Левски 2:0 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Епична голова фиеста сложи край на мъките на Дунав като гост - БГ Футбол -  Първа лига - Gong.bg
Епична голова фиеста сложи край на мъките на Дунав като гост - БГ Футбол - Първа лига - Gong.bg

Монтана изпусна Царско село - Спорт

ПСЖ победи Ливърпул с 2:1 - Topsport.bg

Локо Сф направи равен с швейцарци | Корнер.dir.bg

Андерлехт - Лудогорец 2:1 (3:0 след дузпи) в 1/16-финален мач от Лигата на  конференциите - Topsport.bg
Андерлехт - Лудогорец 2:1 (3:0 след дузпи) в 1/16-финален мач от Лигата на конференциите - Topsport.bg

Топка със сензори и полуавтоматично отчитане на засади на новото световно

Засада във футбола – All sport

Роналдо вкара с любимо изпълнение, Юве е с 4 точки напред в Италия |  Корнер.dir.bg
Роналдо вкара с любимо изпълнение, Юве е с 4 точки напред в Италия | Корнер.dir.bg

Верея поднесе изненадата на кръга - победи Левски с 2:0 - News.bg