Home

Ще се оправите въглища Не достатъчно йонко тенис на маса имперски Добре образовани злоупотреба

Държавното по тенис на маса стартира в петък във Варна - Още спорт - Други  спортове - Gong.bg
Държавното по тенис на маса стартира в петък във Варна - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Йонко Ненков/Милко Геков - Светозар Стоянов/ Петър Василев - 1 - YouTube

Спортен клуб по тенис на маса „Белун“ завърши 2018 година успешно -  Козлодуй - новини
Спортен клуб по тенис на маса „Белун“ завърши 2018 година успешно - Козлодуй - новини

КИДО Спортен клуб по тенис на маса

Стартира 24-то издание на Международен фестивал по тенис на маса Албена  2022 - Добрич - Дарик
Стартира 24-то издание на Международен фестивал по тенис на маса Албена 2022 - Добрич - Дарик

тенис на маса - Новини - Дарик

Клуб по тенис на маса Габрово | Facebook

В Дупница започна турнир по тенис на маса Висша лига | Всичко За Дупница,  Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео
В Дупница започна турнир по тенис на маса Висша лига | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео

Стоян Зайков Йонко Ненков финална среща Spirit of Bulgaria Пловдив (II кръг  22) - YouTube
Стоян Зайков Йонко Ненков финална среща Spirit of Bulgaria Пловдив (II кръг 22) - YouTube

Марио Якимов с бронз от международен турнир по тенис на маса | Янтра ДНЕС  live
Марио Якимов с бронз от международен турнир по тенис на маса | Янтра ДНЕС live

В Пловдив започва първият турнир по тенис на маса от финалната четворка при  мъжете - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
В Пловдив започва първият турнир по тенис на маса от финалната четворка при мъжете - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Тенис на маса - Център Спорт

Спортен Клуб по Тенис на маса "Дунав" Русе беше на живо. | By Спортен Клуб  по Тенис на маса "Дунав" Русе | Facebook
Спортен Клуб по Тенис на маса "Дунав" Русе беше на живо. | By Спортен Клуб по Тенис на маса "Дунав" Русе | Facebook

Тийзър за почитателите на екшън жанра. В главните роли - Йонко Ненков и  Георги Ефтимов | By Kido Table Tennis Club | Facebook
Тийзър за почитателите на екшън жанра. В главните роли - Йонко Ненков и Георги Ефтимов | By Kido Table Tennis Club | Facebook

Над 120 деца в кампа по тенис на маса с „Албена”

Българин спечели купата в майсторския турнир "Албена Оупън" 2020 - ProNews  Dobrich
Българин спечели купата в майсторския турнир "Албена Оупън" 2020 - ProNews Dobrich

Кирил Попов - Радослав Котев Финал Коледен Турнир в Кидо 21 - YouTube

Галерия / Успелите български тенисисти и треньори. / Първият български сайт  за тенис на маса
Галерия / Успелите български тенисисти и треньори. / Първият български сайт за тенис на маса

Мария Йовкова/Денислав Коджабашев - Йонко Ненков/Атанас Атанасов - YouTube

Тенис маса Kondition, Интериор, Сгъваема, Синя, 15 мм - eMAG.bg

Дунав сеизкачи на второ място във Висшата лига по тенис на маса след победа  в Луковит - Вестник Утро
Дунав сеизкачи на второ място във Висшата лига по тенис на маса след победа в Луковит - Вестник Утро

Първото издание на отворения двойков турнир по тенис на маса

Стоян Поппетров и Иво Йорданов спечелиха двойковия турнир по тенис на маса  в Юнашкия (СНИМКИ)
Стоян Поппетров и Иво Йорданов спечелиха двойковия турнир по тенис на маса в Юнашкия (СНИМКИ)