Home

радиатор формален заложник как се разпределя наградния фонд на тенис турнирите паника свалянето Ще

Турнир по тенис на корт за аматьори с голям награден фонд стартира в  Панагюрище
Турнир по тенис на корт за аматьори с голям награден фонд стартира в Панагюрище

Джулия Терзийска се класира на финал в Благоевград - По света и у нас - БНТ  Новини
Джулия Терзийска се класира на финал в Благоевград - По света и у нас - БНТ Новини

Рекорден награден фонд на US Open - Труд

Уимбълдън вдигна наградния фонд. Вижте всички важни дати за турнира –  TennisKafe
Уимбълдън вдигна наградния фонд. Вижте всички важни дати за турнира – TennisKafe

Елитният тенис на маса се завръща в Панагюрище! - Topsport.bg

БТА :: Елица Костова се класира за полуфиналите на турнира от веригата UTR  Pro Tennis Tour в Плевен
БТА :: Елица Костова се класира за полуфиналите на турнира от веригата UTR Pro Tennis Tour в Плевен

Ролан Гарос" ще бъде с рекорден награден фонд - Tennis.bg

Наградният фонд на Australian Open – повече за по-слабите, по-малко за  по-добрите – TennisKafe
Наградният фонд на Australian Open – повече за по-слабите, по-малко за по-добрите – TennisKafe

Новини - Българска федерация по тенис

Турнир по тенис от веригата ITF с награден фонд 10 000 долара стартира в  Благоевград - ТопПреса
Турнир по тенис от веригата ITF с награден фонд 10 000 долара стартира в Благоевград - ТопПреса

София ще бъде домакин на два турнира за жени от веригата UTR Pro Tennis Tour

БТА :: Международната тенис федерация увеличи броя на женските турнири и  наградния им фонд в първата четвърт на 2023 година
БТА :: Международната тенис федерация увеличи броя на женските турнири и наградния им фонд в първата четвърт на 2023 година

UTR Pro Tennis Tour в Плевен – ТК "Плевен 90"

Награден фонд от 3 000 лева предлагат на най-добрите в „Чомстил Open“ :  Konkurent.bg
Награден фонд от 3 000 лева предлагат на най-добрите в „Чомстил Open“ : Konkurent.bg

Общият награден фонд на US Open надхвърли 60 милиона долара – TennisKafe

Три българки продължават без грешка на тенис турнира в Пазар...

БФТ осигури още турнири от UTR Pro Tennis Tour, те ще са на кортовете на  БНТЦ – НАЦИОНАЛЕН ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР
БФТ осигури още турнири от UTR Pro Tennis Tour, те ще са на кортовете на БНТЦ – НАЦИОНАЛЕН ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР

Разпределение на медали и интригуващи двубои в ATP и WTA: Коментирайте  днешните мачове – TennisKafe
Разпределение на медали и интригуващи двубои в ATP и WTA: Коментирайте днешните мачове – TennisKafe

UTR
UTR

Община Бургас

Двойков турнир „Ел Амбасадоре“ с 600 лв награден фонд на 5-и юни - Tennis  Diana
Двойков турнир „Ел Амбасадоре“ с 600 лв награден фонд на 5-и юни - Tennis Diana

Джулия Терзийска е финалистка на турнира за жени от веригата UTR Pro Tennis  Tour в Благоевград с награден фонд от 20 хиляди долара - Българска  Асоциация на Родителите на Тенисисти
Джулия Терзийска е финалистка на турнира за жени от веригата UTR Pro Tennis Tour в Благоевград с награден фонд от 20 хиляди долара - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

БТА :: Джулия Терзийска се класира за полуфиналите на турнир по тенис в  Благоевград
БТА :: Джулия Терзийска се класира за полуфиналите на турнир по тенис в Благоевград

8 българи участват в турнира за мъже от веригата UTR Pro Tennis Tour в Русе  с награден фонд от 20 хиляди долара - Rousse.Info - Новини и събития от  Русе и Русенска област
8 българи участват в турнира за мъже от веригата UTR Pro Tennis Tour в Русе с награден фонд от 20 хиляди долара - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Пазарджик спортува - ТЕНИС: ЕЛИЦА КОСТОВА С ВТОРА ПОРЕДНА ТИТЛА НА ТУРНИРИТЕ  В ПАЗАРДЖИК Елица Костова спечели втора поредна титла на турнирите от  веригата UTR Pro Tennis Tour в Пазарджик. Във финалната
Пазарджик спортува - ТЕНИС: ЕЛИЦА КОСТОВА С ВТОРА ПОРЕДНА ТИТЛА НА ТУРНИРИТЕ В ПАЗАРДЖИК Елица Костова спечели втора поредна титла на турнирите от веригата UTR Pro Tennis Tour в Пазарджик. Във финалната

Сериозни промени в наградния фонд на Australian Open 2021 - Tennis.bg

Наградният фонд в Синсинати намален с 1.8 млн долара

Онлайн вестник Струма - Спорт - Турнир по тенис от веригата ITF с награден  фонд 10 000 долара стартира в Благоевград
Онлайн вестник Струма - Спорт - Турнир по тенис от веригата ITF с награден фонд 10 000 долара стартира в Благоевград