Home

експозиция пространство Рядко лидия енчева тенис силистра здрав разум жъна Труд

Димитър Кисимов и Лидия Енчева са шампионите на международния турнир па  тенис до 16 години в Санта Марина - БТА
Димитър Кисимов и Лидия Енчева са шампионите на международния турнир па тенис до 16 години в Санта Марина - БТА

Тенис Клуб Силистра

Новини - Българска федерация по тенис

20 деца взеха участие в турнира по тенис | Dobrich News Добрич новини

Бронзов медал за силистренска ученичка от престижен международен турнир по  тенис - Кворум Силистра
Бронзов медал за силистренска ученичка от престижен международен турнир по тенис - Кворум Силистра

Силистренска тенис звезда е новата републиканска шампионка на сингъл и  вицешампионка на двойки - Кворум Силистра
Силистренска тенис звезда е новата републиканска шампионка на сингъл и вицешампионка на двойки - Кворум Силистра

Гергинов и Енчева бяха над всички във Варна - Tribune.bg

MAP Tennis - ПЕТРОВА Е ВИЦЕШАМПИОНКА ДО 18 ГОДИНИ, БРОНЗ ЗА КИРЧЕВА  Каталина Петрова спечели второ място на сингъл на Държавното първенство до  18 години. Тя достигна до финала след чудесен обрат
MAP Tennis - ПЕТРОВА Е ВИЦЕШАМПИОНКА ДО 18 ГОДИНИ, БРОНЗ ЗА КИРЧЕВА Каталина Петрова спечели второ място на сингъл на Държавното първенство до 18 години. Тя достигна до финала след чудесен обрат

Лидия Енчева триумфира на регионално до 14 г. във Варна - Кворум Силистра

В Силистра завърши двудневният турнир по тенис на корт за мъже-двойки -  Кворум Силистра
В Силистра завърши двудневният турнир по тенис на корт за мъже-двойки - Кворум Силистра

Велизар Илиев и Джулия Златева станаха шампиони на държавния турнир до 12  години, Белослава Чунчукова финалистка на двойки - Спортен комплекс Дема
Велизар Илиев и Джулия Златева станаха шампиони на държавния турнир до 12 години, Белослава Чунчукова финалистка на двойки - Спортен комплекс Дема

Каре пловдивчанки на Държавното по тенис под 16 г. в "Атаро ...

В Силистра завърши двудневният турнир по тенис на корт за двойки (мъже) -  Портал Силистра
В Силистра завърши двудневният турнир по тенис на корт за двойки (мъже) - Портал Силистра

Лидия Енчева - принцесата на силистренския тенис - Кворум Силистра

Силистренката Лидия Енчева стана двойна шампионка при девойките на турнира  на ITF в Истанбул - Кворум Силистра
Силистренката Лидия Енчева стана двойна шампионка при девойките на турнира на ITF в Истанбул - Кворум Силистра