Home

за да се оправдае Предполага се, че Да каже истината млади каратеки завоюваха колани мишка или плъх дешифрирам усилване

Карате клуб „Сейкен” е само на две години, но вече с международни успехи  (ВИДЕО)
Карате клуб „Сейкен” е само на две години, но вече с международни успехи (ВИДЕО)

Моника Стоянова и Теодора Петрова станаха новите световни шампионки по  киокушин - Нова Вест
Моника Стоянова и Теодора Петрова станаха новите световни шампионки по киокушин - Нова Вест

Ученици от ПГ по МСС – Разлог с призови места на Национално състезание „Млад  фермер“
Ученици от ПГ по МСС – Разлог с призови места на Национално състезание „Млад фермер“

Мартин Иванов е Спортист № 1 за 2017 на Сливен - Спорт

29 медала за каратеките на Тракия от първенството по Шинкиокушин

Бронз за Алекс Спасов от Кик Бокс Клуб Спартак Кюстендил - 4ВЛАСТ

18 медала за Карате клуб "Цанев Бургас" от Европейското първенство по  шотокан карате - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com
18 медала за Карате клуб "Цанев Бургас" от Европейското първенство по шотокан карате - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com

Млади каратеки от Каварна завоюваха колани | Новини Каварна

Каратеките на АСКК "Тракия" се върнаха в Пловдив с 13 медала

БРОНЗ ЗА МЛАД ТЪРГОВИЩКИ КАРАТИСТ ОТ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР - TargovishteBG.com

Женя Янева | Новини Каварна

2 златни и 1 бронзов медал за АСКК“Тракия“ от Европейското първенство по  Шинкиокушин | 0888 999 868
2 златни и 1 бронзов медал за АСКК“Тракия“ от Европейското първенство по Шинкиокушин | 0888 999 868

Primorsko dojo Shinkyokushinkai | Primorsko

Нови успехи завоюваха млади каратеки от търговищкия клуб „ОЯМА“ -  TargovishteBG.com
Нови успехи завоюваха млади каратеки от търговищкия клуб „ОЯМА“ - TargovishteBG.com

0888 999 868 | Страница 4

Карате | Новини Каварна

Националите по киокушин на лагер във Варна за мондиала в Хабаровск -  Chernomore
Националите по киокушин на лагер във Варна за мондиала в Хабаровск - Chernomore

Колани в карате по ред

България завърши на второ място в общото класиране на Световното първенство  по киокушин - Спорт
България завърши на второ място в общото класиране на Световното първенство по киокушин - Спорт