Home

Umeki ас водовъртеж писта мотор парк румъния 2018 експозиция стандарт Производствен център

Overdrive Racing Team,с пилот Ангел Караньотов и основен спонсор Shell  България, представиха плановете си за състезателния сезон – AUTO BILD  България
Overdrive Racing Team,с пилот Ангел Караньотов и основен спонсор Shell България, представиха плановете си за състезателния сезон – AUTO BILD България

Караньотов спечели победата в клас Superbike в 6-тия кръг на BMU  Европейския шампионат по мотоциклетизъм на писта в Румъния - Riders Live
Караньотов спечели победата в клас Superbike в 6-тия кръг на BMU Европейския шампионат по мотоциклетизъм на писта в Румъния - Riders Live

БТА :: Италианецът Франческо Баная спечели Гран При на Великобритания в  клас Moto GP
БТА :: Италианецът Франческо Баная спечели Гран При на Великобритания в клас Moto GP

Ангел Караньотов чупи рекорди в сезон 2018 - bTV Новините

Тест на BMW S 1000 R. Как се усеща 165-конният мотоциклет със злобна  физиономия в четири различни среди | DizzyRiders.bg | Движението е в кръвта  ни
Тест на BMW S 1000 R. Как се усеща 165-конният мотоциклет със злобна физиономия в четири различни среди | DizzyRiders.bg | Движението е в кръвта ни

Aвто-мото писти в близост до България - BOLERON STORIES

Янислав Димитров, Motomania.BG: “Motor Park Romania е любимата ми писта!“ -  Riders Live
Янислав Димитров, Motomania.BG: “Motor Park Romania е любимата ми писта!“ - Riders Live

Бургазлията Янислав Димитров с първо място в Румъния

Балканският шампионат по мотоциклетизъм на писта продължава с два кръга в  Румъния този уикенд - Riders Live
Балканският шампионат по мотоциклетизъм на писта продължава с два кръга в Румъния този уикенд - Riders Live

Жулиан Георгиев: Очакванията ми за добро представяне в Румъния се оправдаха  - Motosport.bg
Жулиан Георгиев: Очакванията ми за добро представяне в Румъния се оправдаха - Motosport.bg

Bulgarian Motorcycle Federation - На пистата „Мотопарк” в Румъния се  проведoха 5-ия и 6-ия кръг на Балканския шампионат по мотоциклетизъм на  писта. В клас SP125cc Милен Георгиев (България , Априля) записа победи
Bulgarian Motorcycle Federation - На пистата „Мотопарк” в Румъния се проведoха 5-ия и 6-ия кръг на Балканския шампионат по мотоциклетизъм на писта. В клас SP125cc Милен Георгиев (България , Априля) записа победи

Карахме това BMW S 1000 RR на писта. Тествахме „Моторпарк Румъния“ |  DizzyRiders.bg | Движението е в кръвта ни
Карахме това BMW S 1000 RR на писта. Тествахме „Моторпарк Румъния“ | DizzyRiders.bg | Движението е в кръвта ни

Долна Митрополия става епицентър на мотоциклетизма този уикенд - Riders Live

Над 45 заявки за 3-ия кръг от Тайм Атак България на румънската писта Мотор  Парк - ClubS1.bg
Над 45 заявки за 3-ия кръг от Тайм Атак България на румънската писта Мотор Парк - ClubS1.bg

БТА :: Ринс спечели старта за Голямата награда на Австралия в клас Мото GP,  Баняя е новият лидер в генералното класиране два кръга преди края на  капанията
БТА :: Ринс спечели старта за Голямата награда на Австралия в клас Мото GP, Баняя е новият лидер в генералното класиране два кръга преди края на капанията

Димитър Митов се изкачи до второ място в BMU European Road Racing  Championship | Янтра ДНЕС live
Димитър Митов се изкачи до второ място в BMU European Road Racing Championship | Янтра ДНЕС live

MotorPark Romania - RacingCircuits.info

Пистата в Серес дава началото на Европейския шампионат по мотоциклетизъм -  Моторни - Мотори - Gong.bg
Пистата в Серес дава началото на Европейския шампионат по мотоциклетизъм - Моторни - Мотори - Gong.bg

Солидно българско присъствие на моторни надпревари в Румъния и Латвия -  Моторни - Мотори - Gong.bg
Солидно българско присъствие на моторни надпревари в Румъния и Латвия - Моторни - Мотори - Gong.bg