Home

наводнение средство Собственост регионален турнир по тенис до в несебър евтин план Централно управление

Калоян Шиков и Рафаела Симеонова спечелиха регионално до 12 г. в Несебър -  Tribune.bg
Калоян Шиков и Рафаела Симеонова спечелиха регионално до 12 г. в Несебър - Tribune.bg

Български финал на двойки на турнира в Созопол

Новини - Българска федерация по тенис

Филев и Георгиева триумфираха на Регионален турнир до 8 г. в Несебър  (Снимки)
Филев и Георгиева триумфираха на Регионален турнир до 8 г. в Несебър (Снимки)

БТА :: Шест българки участват на турнир по тенис за жени от веригата UTR  Pro Tennis Tour в Добрич
БТА :: Шест българки участват на турнир по тенис за жени от веригата UTR Pro Tennis Tour в Добрич

Гого стана Мастър шампион на България за трети път | Новините от Свиленград  и региона | e-svilengrad.com
Гого стана Мастър шампион на България за трети път | Новините от Свиленград и региона | e-svilengrad.com

Елеонора Тонева спечели Регионален турнир до 10г. в Несебър (Снимки)

Още една италианска звезда на Sofia Open 2022

Тенис-клуб Велто | Varna

ТК „Плевен 90“ | Плевен За Плевен

Тенис Клуб "БРИЗ" - гр. Бургас

Тенис академия Несебър – Най-доброто място за тренировки по тенис в Несебър

Децата на Черно море триумфираха на турнир в Несебър ᐉ Новини от Fakti.bg -  Спорт | ФАКТИ.БГ
Децата на Черно море триумфираха на турнир в Несебър ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Пробив към големия тенис: 22-годишна българка дебютира в WTA! - Спортни  новини
Пробив към големия тенис: 22-годишна българка дебютира в WTA! - Спортни новини

Последни новини от България: политика, бизнес, спорт, общество -  velikotarnovo.utre.bg
Последни новини от България: политика, бизнес, спорт, общество - velikotarnovo.utre.bg

Регионален турнир по тенис момчета и момичета до 12 год. | Тенис | Спортен  Календар 2023
Регионален турнир по тенис момчета и момичета до 12 год. | Тенис | Спортен Календар 2023

Варненски тенис таланти с медали от турнир в Несебър - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Варненски тенис таланти с медали от турнир в Несебър - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Ясни са четвъртфиналистите на държавното първенство по тенис в Пловдив

Анас Маздрашки и Елица Костова – първи на регионално до 14 г. в Несебър -  Tribune.bg
Анас Маздрашки и Елица Костова – първи на регионално до 14 г. в Несебър - Tribune.bg

Тенис-клуб Велто - Postări | Facebook

Първи резултати от държавното отборно първенство по тенис за мъже и жени в  Пловдив
Първи резултати от държавното отборно първенство по тенис за мъже и жени в Пловдив

Последни новини от България: политика, бизнес, спорт, общество -  ruse.utre.bg
Последни новини от България: политика, бизнес, спорт, общество - ruse.utre.bg