Home

радвай се дрямка колектор рудозем.днес спортна зала тенис на маса смъртоносен каубой Тихоокеански острови

Наш тенисист със „злато” в „Млад олимпиец” - Rodopi Smolian

Рудозем днес

Кирил Русев спечели Купата на кмета на община Смолян в благотворителния  турнир по тенис на маса - Смолян днес! - Актуални новини от Смолян и региона
Кирил Русев спечели Купата на кмета на община Смолян в благотворителния турнир по тенис на маса - Смолян днес! - Актуални новини от Смолян и региона

ТЕНИС НА МАСА – Спортна зала Fireball

Жест: Безплатни тренировки по тенис за деца в неравностойно положение -  Rodopi Smolian
Жест: Безплатни тренировки по тенис за деца в неравностойно положение - Rodopi Smolian

Ясни са победителите от първия ден на открития турнир по тенис на маса -  Smolyan.bgvesti.NET
Ясни са победителите от първия ден на открития турнир по тенис на маса - Smolyan.bgvesti.NET

Завърши общинският етап на ученически спортни игри за учебната 2016/2017  година. - Рудозем днес - Рудозем днес
Завърши общинският етап на ученически спортни игри за учебната 2016/2017 година. - Рудозем днес - Рудозем днес

Зала за тенис на маса - Pi Pong Тенис на маса

Тенис на маса - Център Спорт

Близо 20 деца от Смолян тренират безплатно в Спортен клуб по тенис на маса  „Орфей” - Отзвук
Близо 20 деца от Смолян тренират безплатно в Спортен клуб по тенис на маса „Орфей” - Отзвук

Езиковата гимназия „Христо Ботев“ с разнообразни спортни дейности за  Европейския ден на спорта - Smolyan.bgvesti.NET
Езиковата гимназия „Христо Ботев“ с разнообразни спортни дейности за Европейския ден на спорта - Smolyan.bgvesti.NET

Статии с етикет: ообщински кръг - Смолян днес! - Актуални новини от Смолян  и региона
Статии с етикет: ообщински кръг - Смолян днес! - Актуални новини от Смолян и региона

В СОУ- Рудозем привличат последователи на каузата "За живот без тютюн" - Рудозем  днес - Рудозем днес
В СОУ- Рудозем привличат последователи на каузата "За живот без тютюн" - Рудозем днес - Рудозем днес

Четирима състезатели на чепеларския клуб по тенис на маса участват на  фестивала в Албена - Смолян днес! - Актуални новини от Смолян и региона
Четирима състезатели на чепеларския клуб по тенис на маса участват на фестивала в Албена - Смолян днес! - Актуални новини от Смолян и региона

интервюта
интервюта

Ученици от Чепинци ще играят на републиканско по тенис на маса - Рудозем  днес - Рудозем днес
Ученици от Чепинци ще играят на републиканско по тенис на маса - Рудозем днес - Рудозем днес

интервюта
интервюта

Зала за тенис на маса Дианабад, ул.Тинтява

600 лева събраха в благотворителен турнир па тенис на маса в Смолян -  Smolyan.bgvesti.NET
600 лева събраха в благотворителен турнир па тенис на маса в Смолян - Smolyan.bgvesti.NET

Момичетата от спортен клуб "Родопи" в Момчилград станаха републикански  шампиони по тенис на маса — Новини — eTV
Момичетата от спортен клуб "Родопи" в Момчилград станаха републикански шампиони по тенис на маса — Новини — eTV