Home

подкрепям астронавт Внимателно световната купа по биатлон в йостерсунд швеция масло кит експедиция

IBU обсъжда провеждането на първите стартове от Световната купа

Историческа титла на Световното в Швеция

Спорт: Мартен Фуркад ще пропусне последните стартове от Световната купа по  биатлон - glasnews.bg
Спорт: Мартен Фуркад ще пропусне последните стартове от Световната купа по биатлон - glasnews.bg

Австрийски триумф във втория спринт от СК по биатлон в Йостерсунд, Милена  Тодорова 23-а
Австрийски триумф във втория спринт от СК по биатлон в Йостерсунд, Милена Тодорова 23-а

Владимир Илиев финишира девети в Швеция - Стадион

Смесената щафета на България завърши на 17-о място за Световната купа по  биатлон - Спорт - Дневник
Смесената щафета на България завърши на 17-о място за Световната купа по биатлон - Спорт - Дневник

Швеция спечели единичната смесена щафета в Нове Место - Още спорт - Зимни  спортове - Gong.bg
Швеция спечели единичната смесена щафета в Нове Место - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Австрийка бие на биатлон в Швеция, Тодорова е 23-а - Спорт - Телеграф

Домакинска победа и в мъжкия спринт от Световната купа по биатлон в Швеция  - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и региона -PlovdivskiNovini.bg
Домакинска победа и в мъжкия спринт от Световната купа по биатлон в Швеция - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и региона -PlovdivskiNovini.bg

Легрейд поведе в битката за Световната купа по биатлон след победа в  Йостерсунд
Легрейд поведе в битката за Световната купа по биатлон след победа в Йостерсунд

Смесената ни щафета в биатлона на 17-ото място в Йостерсунд (Швеция) -  Стадион - БНР Новини
Смесената ни щафета в биатлона на 17-ото място в Йостерсунд (Швеция) - Стадион - БНР Новини

Биатлонистите болни и бавни в Йостерсунд - Труд

Чехия без големи изненади в състава за първата купа в Йостерсунд

Норвегия спечели първата щафета при мъжете за Световната купа по биатлон -  Труд
Норвегия спечели първата щафета при мъжете за Световната купа по биатлон - Труд

Обявиха къде ще се проведе началото на Световната купа по биатлон

Смесената щафета на България по биатлон зае 18-о място в Швеция - bTV Спорт

Триумф за Франция в старта на 15 км в Йостерсунд, Тодорова е 39-та | |  Новини от България и Света | 19min.bg 19min.bg
Триумф за Франция в старта на 15 км в Йостерсунд, Тодорова е 39-та | | Новини от България и Света | 19min.bg 19min.bg

Гаджето на Владо Илиев с първи точки за Световната купа по биатлон

Норвегия, Германия и Украйна обявиха съставите си за първите щафети

Тирил Екхоф си осигури Световната купа в биатлона - Стадион

Българската щафета за мъже завърши на девето място в Йостерсунд

Sponser Bulgaria - Хранителни добавки - Стартовете от Световната купа по  биатлон започнаха на 02.12.2018г., като традиционният Йостерсунд (Швеция)  отстъпва място за първия етап на Поклюка (Словения). Причината е, че  тазгодишното Световно
Sponser Bulgaria - Хранителни добавки - Стартовете от Световната купа по биатлон започнаха на 02.12.2018г., като традиционният Йостерсунд (Швеция) отстъпва място за първия етап на Поклюка (Словения). Причината е, че тазгодишното Световно

Норвегия спечели и щафетата при дамите в Йостерсунд

Неостаряващият Бьорндален с 95-та победа за Световната купа

Супер Владо завоюва сребърен медал на Световното първенство по биатлон в  Швеция - HemusNews.com
Супер Владо завоюва сребърен медал на Световното първенство по биатлон в Швеция - HemusNews.com