Home

В световен мащаб швейцарски блясък стоянстрой тенис на маса напред приемник предвиждане

Стоянстрой
Стоянстрой

Осем отбора участват във втория турнир от Висша лига по тенис на маса за  мъже - PIA-news
Осем отбора участват във втория турнир от Висша лига по тенис на маса за мъже - PIA-news

художник планове дъга тенис на маса пловдив зала - anandaeast.org

Отборът на панагюреца Георги Ефтимов "Стоянстрой"-Пловдив защити  шампионската си титла - PIA-news
Отборът на панагюреца Георги Ефтимов "Стоянстрой"-Пловдив защити шампионската си титла - PIA-news

Шампионска титла заслужи Лила Лъвчиева на държавното по тенис на маса за  миникадетки до 12 години - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и  Русенска област
Шампионска титла заслужи Лила Лъвчиева на държавното по тенис на маса за миникадетки до 12 години - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Награди за Частна езикова гимназия „Стоянстрой“, гр. Пловдив | Педагози БГ

Tennis.bg - Тенис клуб "Стоянстрой"

СКТМ Стоянстрой | Grabo Mobile

Много eмоции на турнира по тенис на маса за деца : Вестник Знаме - новини  Пазарджик и областта
Много eмоции на турнира по тенис на маса за деца : Вестник Знаме - новини Пазарджик и областта

Георги Гогов от Перник с шампионска и вицешампионска титла по тенис на маса  - zaPernik.com
Георги Гогов от Перник с шампионска и вицешампионска титла по тенис на маса - zaPernik.com

Министър преряза лентата на нова спортна зала в Пловдив

Тенис на маса! Две посещения за ДВАМА или Тренировки за дете, от Тенис зала  Тракия само за 2.90 лв.
Тенис на маса! Две посещения за ДВАМА или Тренировки за дете, от Тенис зала Тракия само за 2.90 лв.

Класиране и снимки от държавното първенство по тенис на маса до 18 г. |  спортни новини от insport.bg
Класиране и снимки от държавното първенство по тенис на маса до 18 г. | спортни новини от insport.bg

Отборът на панагюреца Георги Ефтимов "Стоянстрой"-Пловдив стана шампион в  "А"РГ по тенис на маса - PIA-news
Отборът на панагюреца Георги Ефтимов "Стоянстрой"-Пловдив стана шампион в "А"РГ по тенис на маса - PIA-news

Национален университетски шампионат по тенис на маса

Красен Кралев откри нова зала за тенис на маса в Пловдив

Забавление с приятели! 1 посещение на тенис на маса за двама или четирима,  от СКТМ Стоянстрой | Grabo Mobile
Забавление с приятели! 1 посещение на тенис на маса за двама или четирима, от СКТМ Стоянстрой | Grabo Mobile

Стоянстрой
Стоянстрой

Министър Кралев откри нова зала за тенис на маса в Пловдив - News.bg

Теодор Александров и Красимира Йовкова са шампионите ни по тенис на маса -  Chernomore
Теодор Александров и Красимира Йовкова са шампионите ни по тенис на маса - Chernomore

Густонюз Пловдив - Новини | Стоянстрой напуска Висшата лига по тенис на маса

Талантите на „Стоянстрой” спечелиха Държавното отборно по тенис на маса -  уча в Пловдив
Талантите на „Стоянстрой” спечелиха Държавното отборно по тенис на маса - уча в Пловдив