Home

ритуал параход Непредвидени обстоятелства тенис европа антарктически като резултат който и да е

Новини - Българска федерация по тенис

Джокович отвори разлика между Европа и Света след втория ден на Лейвър Къп  - Тенис - Мъже - Gong.bg
Джокович отвори разлика между Европа и Света след втория ден на Лейвър Къп - Тенис - Мъже - Gong.bg

БТА :: Брияна Иванова и Ема Томова спечелиха второ място на двойки на  турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен
БТА :: Брияна Иванова и Ема Томова спечелиха второ място на двойки на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен

Иван Иванов с два медала от турнир на "Тенис Европа" - Фондация "Димитър  Бербатов"
Иван Иванов с два медала от турнир на "Тенис Европа" - Фондация "Димитър Бербатов"

Пловдивски четвъртфинал на Тенис Европа в София

Адриано Дженев и Илиян Радулов тръгнаха с победи в Тенис Европа -  Dimitrovgrad.bgvesti.NET
Адриано Дженев и Илиян Радулов тръгнаха с победи в Тенис Европа - Dimitrovgrad.bgvesti.NET

Три българчета стигнаха финали в Пловдив на турнир от Тенис Европа

Андрея Глушкова с второ място на турнир от Тенис Европа в Гърция - По света  и у нас - БНТ Новини
Андрея Глушкова с второ място на турнир от Тенис Европа в Гърция - По света и у нас - БНТ Новини

15 българчета са в топ 100 на ранглистите на Тенис Европа - NOVA

В Русе: Млади тенисисти от 12 държави мерят сили на международен турнир |  Бряг News - Новинарски сайт
В Русе: Млади тенисисти от 12 държави мерят сили на международен турнир | Бряг News - Новинарски сайт

Брияна Иванова е шампионка на турнир от Тенис Европа до 14 в София -  Искра.бг
Брияна Иванова е шампионка на турнир от Тенис Европа до 14 в София - Искра.бг

Победи и загуби на нашите в ITF и Тенис Европа

Никол Нунева спечели титла на двойки на турнир до 12 г. от Тенис Европа в  Плевен
Никол Нунева спечели титла на двойки на турнир до 12 г. от Тенис Европа в Плевен

Tennis Europe | Basel

7 българчета се класираха за осминафиналите на турнир до 14 г. от Тенис  Европа във Варна - Спорт
7 българчета се класираха за осминафиналите на турнир до 14 г. от Тенис Европа във Варна - Спорт

Двама българи на полуфиналите на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен!  | Плевен За Плевен
Двама българи на полуфиналите на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен! | Плевен За Плевен

Иван Иванов се изкачи под №1 в ранглистата на Тенис Европа до 14 години –  TennisKafe
Иван Иванов се изкачи под №1 в ранглистата на Тенис Европа до 14 години – TennisKafe

Победи за Димитрова, Динев и Попов в турнири на "Тенис Европа" - Tennis.bg

България би Грузия и запази мястото си в Група I на зона Европа/Африка от  неофициалното световно отборно по тенис за жени - Спорт - Телеграф
България би Грузия и запази мястото си в Група I на зона Европа/Африка от неофициалното световно отборно по тенис за жени - Спорт - Телеграф

Александра Рангелова във втори кръг на Тенис Европа в София

Бъдещето на женския ни тенис попадна в най-елитната тенис школа в Европа -  Тенис - Жени - Gong.bg
Бъдещето на женския ни тенис попадна в най-елитната тенис школа в Европа - Тенис - Жени - Gong.bg

9 българи стигат 1/4 финал на Тенис Европа в СК "ДЕМА" - Интервюта — Новини  Стандарт
9 българи стигат 1/4 финал на Тенис Европа в СК "ДЕМА" - Интервюта — Новини Стандарт

19 българчета се класираха за втория кръг на турнир до 14 г. от Тенис Европа  в
19 българчета се класираха за втория кръг на турнир до 14 г. от Тенис Европа в

4 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнир от първа категория  на Тенис Европа в София – Sportove
4 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнир от първа категория на Тенис Европа в София – Sportove