Home

бизнесмен Narabar Училищно образование тенис на маса димана николова Anzai вълк с изключение на

Приключи Първият международен турнир по тенис на маса, догодина  състезанието ще има и собствено име – E-razgrad
Приключи Първият международен турнир по тенис на маса, догодина състезанието ще има и собствено име – E-razgrad

Спортен клуб по тенис на маса - "Корабостроител 92 - БУЛЯРД"

Завършиха състезанията по тенис на маса | Новини | Животът във Варна -  официален сайт на Община Варна
Завършиха състезанията по тенис на маса | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

Децата от "Мега Спин" с добри класирания на първенството до 15 г. в тениса  на маса | спортни новини от insport.bg
Децата от "Мега Спин" с добри класирания на първенството до 15 г. в тениса на маса | спортни новини от insport.bg

Корабостроител'92" стана отборен шампион при жените. Надя Убчева разказва  за успеха (ВИДЕО) - ВАРНА новини
Корабостроител'92" стана отборен шампион при жените. Надя Убчева разказва за успеха (ВИДЕО) - ВАРНА новини

Класиране – тенис на маса Ученическа Купа Варна 2020

Тенисът в „Дунав“ с 5 медала от държавното - Вестник Утро

Oтлично представяне на състезателите на СКТМ“Корабостроител'92 - Спорт

Корабостроителите" изпращат годината с плеяда от шампиони - ВАРНА новини

Пореден успех на талантливите тенисисти от Ардино - Haskovo.NET

Класическият тенисист на маса

Калина Христова и Димана Николова отиват на Европейско първенство - Младите  на старт
Калина Христова и Димана Николова отиват на Европейско първенство - Младите на старт

4 медала за състезатели от Варненски спортен клуб от държавното по тенис на  маса – Нова Варна
4 медала за състезатели от Варненски спортен клуб от държавното по тенис на маса – Нова Варна

Три медала за кадетите на Дунав в Горна Оряховица - Българска национална  телевизия
Три медала за кадетите на Дунав в Горна Оряховица - Българска национална телевизия